x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Özel Konsept

Ürün bulunamadı.

Özel Konsept ürünlerimiz ile evinizin her türlü mobilya ve aksesuar ihtiyacını Panello Mobilya ile karşılayın

Luxury Mobilya Kreasyonu
Herkesin çok farklı zevki olsa da birçoğumuz luxury mobilya konusunda tercih yapmayı isteriz. Şöyle ki luxury mobilya denildiğinde bizi cezbeden bir tür zihinlerde belirmekte ve açıkçası birçoğumuz bu tür mobilyaya sahip olmayı istemekteyiz.Kullanım alanı açısından bakıldığında genel geçer bir sınırlama söz konusu bulunmamaktadır, ancak bildiğiniz üzere şu alanda kullanılır ya da şu alanda kullanılmaz gibi genellemeler yapmak mobilyacılık için mantıklı bir yaklaşım olmayacaktır. Evin enerjisi için önemli olan ev dekorasyonu, özen isteyen ve zaman harcanması gereken bir konudur. Özellikle klasik ev dekorasyonunu sevenler için ihtişamın ön planda olduğu mobilyalar, doğru yerleşim planı ve aksesuarlar ile kullanılmalıdır. Luxury mobilya ürünleri ile uyum yakalayan ihtişamlı aksesuarlar, iddialı stilinizi yansıtmanız için doğru seçim olacaktır. Lüks mobilya modelleri arasında klasik zevklere hitap eden çok sayıda ürün bulabilir, lüks salon takımları, yemek odası takımları ve lüks yatak odası takımlarıyla evinizin her noktasını kaliteyle buluşturabilirsiniz.

Genç Odası&BebekOdası Takımları 
Genç odası takımları, artık yetişkinliğe adım atan çocuklarınızın odalarını en keyifli bir şekilde kullanabilmeleri için tasarlanan mobilya seçenekleridir. Özel dizaynlara sahip Panello Mobilya genç odası özel konsept modelleri ile onların zevk ve tercihlerine uygun bir oda oluşturabilirsiniz.
Genç, çocuk ve bebek odası takımları üretildikleri malzemelere ve tasarımlarına göre çeşitlilik kazanır. Modern, klasik, sportif dizaynlarda üretilen modeller arasında farklı tasarım ve eğlenceli modeller de bulunmaktadır. Genç odası modelleri klasik stil ve ranza sevenler için çok fazla ayrıntı ve detay olmadan üretilmiş olan seçeneklerdir. Ayrıca erkek ve kız mobilya modelleri olarak da farklılık gösterebilmektedir.

Svr Wood&Loft Ürünler 
Evler ve iş yeri, ofis gibi mekânlar çok fazla vakit geçirilen yerlerdir. Bu sebeple bu alanların dekorasyonu da çok önemlidir. Mobilyalar ortamı canlandıran ürünlerdir. Her ürün birbiriyle bağlantılı olarak mekânı zenginleştirir. Mobilya kategorisinde yer alan ve hemen hemen her alanda kullanılan masalar günlük hayatta önemli bir yere sahiptir. İnsanların yaygın olarak kullandığı ve aynı zamanda birçok ihtiyacı gidermeye yardımcı olan ürünlerdir. Evlerde olduğu kadar tüm iş yerleri gibi mekânlarda da masalar kullanılır. Hangi ortamda kullanılacağına göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilen çok sayıda masa vardır. Masa modelleri arasında hem üretimde kullanılan malzeme hem de görsel özellikler sebebiyle çeşitlilik meydana gelir. Birçok işlevsel özelliğe sahip olan masalar kullanılan materyallere göre de çeşitlenir. Çoğunlukla ağaç, ahşap gibi malzemeler kullanılır. Kullanılan malzeme ve masaların boyutlarının yanı sıra kullanım amaçları düşünüldüğünde hem amaçlara hitap eden hem de görsel olarak ağaç masa dekorasyon amaçlı kullanılan tasarımlar mevcuttur. 

Antre/Hol
Son zamanlarda yaşadığımız alanların önemi artmakta. Özellikle de evlerde geçirilen vakitler artmakta, insanlar daha çok dinlenme alanı olarak bu mekânlara yönelmektedir. Eğer ki günün yorgunluğu atmak ve de iş stresinden, özel hayatın stresinden kurtulmak istiyorsanız rahat bir sandalyeye yerleşip ayakkabılarınızı çıkartıp, paltonuzu asıp salonunuza veya mutfağınıza doğru ilerlerken, holünüzün size pozitif bir enerji vermesini istemez misiniz? Evin giriş kısmını temsil eden bu odalar kimi zaman koridora yerleşmiş bir halde de olabilir. Yoğun ve yorgun bir iş gününün ardından gözlerinizin ilk gördüğü şey de antrelerdir. İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız. Ev, kafe, restoran, işyeri gibi yerlerin girişi geri kalan dekorasyon hakkında ipuçları taşır. Nasıl ve ne tarzda bir yaşam alanına sahip olduğunuz gösterir. Biraz sizi ve kişiliğiniz yansıtan bu oda şeklindeki geçiş mekânı; diğer odalardan izler taşır. Tüm evinizin bir bütün oluşturması adına da antre/hol dekorasyonu evinizle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle de uyumlu öğeleri bir araya getirip dekorasyon yapabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası
Bahçe mobilyası, dış mekân mobilyası veya balkon-teras mobilyası olarak da bilinen, özellikle de dış mekânlarda kullanıma uygun  tasarlanan, mobilyanın bir çeşitlidir. Her mevsim kullanılabilmesi için genellikle hava koşullarına dayanıklı malzemelerden üretilen bahçe mobilyaları zarif görünümleri,rahat ve konforlu  kullanımları ile bahçe dekorasyonunuza farklı bir hava katmaktadır. Bahçelerinizde, balkon ve teraslarınızda, yazlıklarınızda, dış ve iç mekânlarda kullanıma uygun olan bahçe mobilyalarının polipropilen, metal ve dayanıklı ahşap malzemelerden oluşan kaliteli, şık ve her zevke hitap eden ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bahçede, terasta ve balkonda güzel havanın tadını çıkarmanıza katkı sağlayacak bahçe mobilyaları, işlevsel özellikleri ve farklı iklim koşulları karşısında gösterdiği dayanıklılıkla konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Değişik renk ve model seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerde, plastik, metal ve ahşap gibi farklı materyaller kullanılıyor. Salıncak, masa takımı ve oturma grubu gibi alternatiflerle sunulan koleksiyonda, zevkinize uygun bir model bulmanıza katkı sağlayacak sayısız ürün seçeneği bulunuyor. 

Düğün Paketleri
Genelde düğün paketleri Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı ve Yatak Odası takımından oluşur. Koltuk takımı ise genelde maksi takım adı verilen 2 tekli 2 3lü koltuklardan oluşur. Yatak odası takımı içinde genelde 2 komodin, baza, başlık, tuvalet masası ve gardıroptan oluşur. Yemek odası takımı masa ve 6 sandalyeden oluşur.Model ve fiyata göre vitrin ve konsolda ilave edilebilir. Düğün paketi yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler için mobilya firmalarının her şey içinde dâhil olan mobilya paketleridir. Yani bir ev için gereken mobilyalar bu paketin içinde yer alır. Yeni evlenecek ya da ev kuracak çiftlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri de düğün paketi nedir sorusudur. Düğün paketi ile ev kuracak olan çiftler her bütçeye uygun fiyatlarla eşyalarına sahip olabilirler.

Koltuk Takımları
En önemli mobilya grupları arasında bulunan koltuk ve kanepeler, koltuk takımı satın almak isteyenlerin beğenisine göre çok farklı ürün grupları altında şekilleniyor. Panello Mobilya, mobilya konusunda size modern seçenekler sunarken bütçeniz için en uygun koltuk takımları ve alternatiflerini ayağınıza seriyor. Evinizin dekorasyonuna uygun modern, klasik ya da Country, Avangart, Retro tarzlara uygun tüm mobilyaları Panello Mobilya bulabilir; farklı tasarımlara sahip olan salon takımı, oturma odası takımı ve çekyat modellerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Koltuk takımı tarzı satın alma kararını etkileyen en önemli değişken olurken, koltuk modelleri, iç mekânın özelliğine göre tercih ediliyor. Metrekaresi küçük olan evlerde koltuk takımlarını kullanmak zor olsa da, köşe koltuklar alanı genişletmek adına iyi bir alternatif olabiliyor. Çekyat ferforje yerine L koltuk modelleri doğrultusunda karar vermeniz, size özellikle alan açısından avantaj sağlayacaktır. Köşe koltuklar, sandıklı ve yataklı özellikleriyle işlevsel bir mobilya olarak tercih edilebilir. Büyük ya da küçük köşe koltuk ve duvar monte edilen bir TV ünitesi ile oturma odanızı tamamlayabilirsiniz. Kullanışlı ve estetik bir oturma odasına sahip olmak istiyorsanız, mekân içinde kullanacağınız objeleri tek tek gözden geçirmelisiniz. Piyasada satın alabileceğiniz farklı tarzda birçok oturma odası takımı mevcut. Oturma odası modelleri arasında seçim yaparken bu ürünleri hangi avize, halı, perde gibi tamamlayıcı unsurlarla birlikte kullanacağınıza dair zihninizde taslak bir tasarım oluşturmanızda fayda var. 

Köşe Takımları
Neredeyse her evde en sık vakit geçirilen salonlar ve oturma odaları için koltuk seçimi çok önemlidir. Hem rahatlığı hem güzel bir görüntüyü hem de fonksiyonelliği sağlayan köşe koltuklar bu nedenle kullanıcı tercihlerinde üst sıralarda yerini alır. Klasik koltuk modellerinden farklı olarak koltukta bir köşe olduğu için bu isimle anılan köşe koltuklar, sezonun modasını yakalayarak modern görünümü konforla birleştirir. Farklı kumaşlarda, renk ve ebatlarda üretilen köşe koltuk modelleri bazalı ve bazasız çeşitleri ve modern, klasik, maksimalist, spor veya istediğiniz her tarza yönelik tasarımları ile geniş bir yelpazede satışa sunulur. 
 Salonlar genelde kare ya da dikdörtgen şekilde inşa edilir. Köşe koltuklar her formda ve her boyutta salona uyum sağlayabilir. L koltuk modelleri özellikle dar salonlar için bir kurtarıcı görevi üstlenirler. Küçük bir salondaki köşe koltuklar, hacimli koltuk takımlarındansa konforlu görünümün anahtarıdır. Odadaki diğer mobilyalar ve aksesuarlara da yer bırakması nedeniyle yer tasarrufu sağlıyor. Alanın sağladığı imkâna göre seçilen köşe takımı diğer mobilyalarla uyum içinde dizayn edilebiliyor. Bazı modellerin sağladığı en büyük avantaj ise misafirlerinizi ağırlayabilecek alternatif bir yatak olması. Eğer evinizde sık misafir ağırlıyorsanız yataklı olan modelleri bu yönüyle tercih edebilirsiniz. 

Masa&Sandalye
Tüm aile çoğu zaman aynı masa etrafında mutfakta bir araya gelir. Temel olarak üzerinde yemek yeme işlevi nedeniyle alınsa da masa ve sandalye modelleri hoş sohbetlere ve anılara da tanıklık eder. Sohbeti uzun tutmak, sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmek için mutfakta kullandığınız masa ve sandalyenin  konforlu olması da önemlidir. Panello Mobilya’da, mutfağınızın boyutuna ve bütçenize göre geniş yelpazede mutfak masaları ve sandalyeleri yer alıyor. Dilerseniz bu ürünler yemek odası alanlarında da kullanabilirsiniz. Masa ve sandalye çeşitleri arasında evinizin yapısına ve tarzına uygun onlarca çeşitle kolayca ulaşabilirsiniz. Evin dekorunda önemli bir yere sahip olan masa ve sandalyeler, görüntüsünün yanında işlevselliğiyle de ön planda olan ürünlerden. Masalar boyutlarındaki çeşitliliğin yanı sıra üretildiği malzemeler de çeşitlilik gösterir. Masa çeşitleri yuvarlak, kare ya da dikdörtgen; lake, ahşap, cam ya da plastik olarak çeşitlendiriliyor, size ise dilediğinizi seçmek kalıyor.

Mutfak
Mutfakta geçirilen zamanların çok daha keyifli bir hal almasını sağlamak adına en iyi malzemeler tercih edilerek tasarımı gerçekleştirilen mutfak mobilyası modelleri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar hayatınıza eşlik etmeye devam eder. Sahip olduğu fonksiyonel kullanımı sayesinde gereksiz bir dağınıklığın oluşmasını engelleyen mutfak mobilyası seçenekleri, yenilenmiş modern tarzı ile yine herkesin ilgisini çeken tasarımların başında yer almaktadır.
Evinizin dekoruna uygun olarak kişiye özel tasarımı yapılabilen ve evlerinizde ayrıcalığı doyasıya yaşamanızı sağlayan mutfak mobilyası modelleri, en uygun fiyatları ve en yeni seçenekleri ile Panello Mobilya'da birlikte sizleri bekliyor. Bu en yeni mutfak mobilyası fikirlerinden faydalanmak için siz de acele edin. 

Sehpa
Sehpalar, herhangi bir oturma alanının temel parçasıdır. Sadece içecekler ve kahve fincanlarınız için değil; depolama birimleri, teşhir alanları, lezzetli atıştırmalıklar ve en sevdiğiniz dergiler için de kullanışlı mobilyalardır. Sehpalar, tekli sehpa modelleri gibi her türlü ebat, yükseklik ve malzeme seçenekleri ile satışa sunulur. Bu sayede odanızın tarzını tamamlayan bir sehpayı zorlanmadan bulabilirsiniz. Stil açısından odadaki diğer ‌öğelerin tasarımını ve şeklini takip ederek bir ürün seçebilirsiniz. Renkli sehpa modelleri ile favori renginizi odanıza taşıyabilirsiniz. Sehpanızın mobilyalarınızla birebir aynı dokuya ya da renge sahip olması gerekmez. Bir sehpa satın almadan önce, onu nasıl kullanacağınız hakkında düşünmelisiniz. Örneğin, ayaklarınızı da koymak isteyeceği sıradan bir alan için bir cam sehpa uygun olmayabilir. Çoğu sehpa bir tabanda desteklenen düz bir yüzeye sahip olsa da, ek özellikler sunan birçok tasarım bulabilirsiniz. Odanızı nasıl dekore ettiğinize bağlı olarak klasik ya da modern çizgilere sahip bir sehpa isteyebilirsiniz. Bir sehpa için alışveriş yaptığınızda, akla gelen ilk malzeme genellikle ahşaptır. Bununla birlikte kendinizi ahşapla sınırlamanız gerekmez. Hangi malzemenin en iyi görüneceğini belirlemek için odanıza ve diğer mobilyalara bir göz atabilirsiniz. Şeffaf ‌akrilik ve cam, küçük bir odanın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilir. Metalin parıltılı yüzeyi de aynı görünümü sağlamaya yardımcı olabilir. 

Tv Ünitesi
Çalışma masasından dekoratif raflara, giysi dolabından portmanto ve askılığa kadar her bir mobilya, evlerin temel ihtiyaçları arasında bulunuyor. Salon mobilyalarının içerisinde yer alan TV üniteleri ise, işlevsel özellikleri sayesinde oturma odalarında TV'nin en ideal konumda olmasını sağlıyor. Farklı materyallerden yararlanılarak üretilen TV üniteleri, ürün yelpazesinin geniş bir skalada bulunması nedeni ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte. TV ünitesi, dekoratif bütünlüğü sağlaması için kullanılacağı ortamda bulunan koltuk, kanepe ya da masa gibi önemli mobilyalar ile uyum içindeyse dekoratif bir bütünlük de sağlanır. Siz de, TV ünitesi modelleri seçiminde öncelikle diğer eşyalarınızın tarzını dikkate alabilirsiniz. Modern bir oturma odasına sahipseniz gösterişli detayları bulunan modellerden ziyade sade tasarımları inceleyebilirsiniz. Yeteri kadar büyük bir alana sahip değilseniz değerlendirmeye alacağınız TV üniteleri arasına, duvara monte olan modelleri dâhil edebilirsiniz. Böylece alandan da tasarruf edebilirsiniz. DVD ya da kitaplarınız için ise ekstra alana ihtiyacınız varsa, bölmeli bir TV ünitesi ideal bir seçenek olabilir. Sade modelleri tercih edenler, tek renk ile tasarlanan TV sehpası modellerini inceleyebilir. 

Uyku Koleksiyonu
Yatak, yatak odalarının birincil ihtiyacı olmakla birlikte yatak seçimi de önemli bir yere sahiptir. Yatak, kaliteli bir uyku için gerekli olan en temel eşyaların başında gelmektedir. Yatak seçimi yaparken ihtiyaçlara yönelik seçimler yapılması gerekmektedir. Yatakların odalara şıklık katmasının yanı sıra sağlığa da uygun olması gerekmektedir. Güne dinç uyanmanın birinci koşulu kaliteli uykudur. Bu da doğru yatak seçimiyle mümkündür. Binlerce tek kişilik yatak modelleri arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Tek kişilik baza ve baza başlığı da öne çıkan ürünler arasındadır. Yataklar genellikle odanızdaki diğer mobilyalara kıyasla daha fazla yer kaplar. Yatakların altı ise genellikle evlerde en az kullanılan alanlardan biridir ve çoğu zaman gözden kaçan büyük bir depolama fırsatına sahiptir. Odanızı verimli bir şekilde kullanmak ve daha fazla alan kazanmak istiyorsanız, bazalı yatak çeşitleri tam da aradığınız mobilya olabilir. Depolama için zemin alanında bol miktarda yer sağlayan bazalar, herhangi bir çerçeveye sahip olmadıkları için sadece yatak alanı kadar yer kaplar. Daha fazla depolama alanı için şık ve minimal çözüm sunarak konfordan ödün vermeden, yatak odanızın estetiğini vurgular. Yatak odanızda şık bir ifade oluşturmak için bazanızı çeşitli kumaşlarda özelleştirilebilen baza başlıklarıyla birlikte satın alabilir, baza indirim fırsatından anında yararlanabilirsiniz.

Yatak Odası
Bir evde en önemli noktalardan biri de yatak odasıdır. Konfor alanı olarak da tabir edebileceğimiz yatak odalarında tercih edilen mobilya ürünleri bu nedenle oldukça önemlidir. Özellikle de çeyiz için yatak odası satın alırken bu hususları göz önünde bulundurmanız daha sağlıklı ve kaliteli mobilya seçimi yapmanıza destek olacaktır. Eğer siz de zevkinize ve bütçenize hitap eden birbirinden kaliteli markalara ait yatak odası takımları satın almak istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü Panello Mobilya olarak sizlere yıllardır bu sektörde hizmet veriyor ve her zaman en iyisini sunmaya özen gösteriyoruz. En şık ve en kaliteli yatak odası takımları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sunduğumuz modelleri daha yakından görmek için hemen ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm modeller burada! 

Yemek Odası
Yemek odaları, evlerin salon ve oturma odalarında düzenlenen ortak yemek alanları olarak bilinir. Yemek masası, sandalyeler, vitrin, konsol gibi mobilyaları bir araya getiren yemek odası takımları arasından seçebilir, evin en can alıcı köşesini düzenlemeye başlayabilirsiniz.Ev dekorasyonu durumunda mobilyaları tek tek bakmak yerine bir bütün halinde bulma fırsatı sunan Panello Mobilya yemek odası takımları, son günlerde oldukça fazla sayıda tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Modern yemek odası takımı takımlarıyla evinize yenilik ve şıklık katın! Farklı çizgileriyle evinizin favorisi olacak. Tarz yemek odalarıyla misafirlerinize şık bir davet çıkarın. Art Deco, Avangard, Country, Modern, Retro ve Klasik yemek odaları sevdiklerinizle aranızdaki duyguları güçlendirmenin etkili yollarından biride olabilir. Klasik yemek odalarıyla sevdiklerinize en güzel yemek keyfi sunabilir ve odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Salonunuz veya mutfaklarınız farklı tasarım yemek odalarıyla yaratıcı fikirlerinizle dekore edebilirsiniz. Birbirinden tarz yemek odası takımları,  eviniz için en güzel detayları bir arada sunar.  

 
Yükleniyor...