x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Masa & Sandalye

Yükleniyor...

Yemek Sohbetlerinizi Masa ve Sandalye tasarımlarımız ile Unutulmaz Anlara dönüştürün

Tüm aile çoğu zaman aynı masa etrafında mutfakta bir araya gelir. Temel olarak üzerinde yemek yeme işlevi nedeniyle alınsa da masa ve sandalye modelleri hoş sohbetlere ve anılara da tanıklık eder. Sohbeti uzun tutmak, sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmek için mutfakta kullandığınız masa ve sandalyenin  konforlu olması da önemlidir. Panello Mobilya’da, mutfağınızın boyutuna ve bütçenize göre geniş yelpazede mutfak masaları ve sandalyeleri yer alıyor. Dilerseniz bu ürünler yemek odası alanlarında da kullanabilirsiniz. Masa ve sandalye çeşitleri arasında evinizin yapısına ve tarzına uygun onlarca çeşitle kolayca ulaşabilirsiniz. Evin dekorunda önemli bir yere sahip olan masa ve sandalyeler, görüntüsünün yanında işlevselliğiyle de ön planda olan ürünlerden. Masalar boyutlarındaki çeşitliliğin yanı sıra üretildiği malzemeler de çeşitlilik gösterir. Masa çeşitleri yuvarlak, kare ya da dikdörtgen; lake, ahşap, cam ya da plastik olarak çeşitlendiriliyor, size ise dilediğinizi seçmek kalıyor.
Mutfan masa ve sandalyeleri klasik tarzda veya modern tarzda döşenmiş evlerin stili ne olursa olsun tüm evlerin olmazsa olmazı… Ancak daha iyi bir görüntü oluşturması ve aldıktan sonra pişman olmamanız için alırken dikkat edilecek hususlar mevcut. Öncelikle masa ve sandalye mutlaka kullanılacak mekânın alanına uygun olmalı. Mutfağınızda alanınızı kısıtlamayacak masalar en ideal olanlar. Bu nedenle mutfağınızın ölçülerini alarak karar verebilirsiniz. Hali hazırda geniş bir mutfağa sahipseniz çok geniş bir ürün yelpazesi sizi bekliyor. Hacimli ve gösterişli kare ya da dikdörtgen modellerden birini tercih edebilirsiniz. Masa&Sandalye veya masa sandalye takımı alırken dikkat edilecek bir diğer husus ise masaların temizliği. Mutfakta sürekli kullanılacak bir masa düşünüyorsanız temizliğinin de kolay yapılması büyük rahatlık sağlar. Zamanının büyük kısmını mutfakta geçiren kadın ve erkekler için mutfak dekorasyonunda mutfak masasının önemi epey büyük. Çünkü masalar mutfak dolaplarının, tezgâhın ve halının en büyük tamamlayıcısı. Özellikle dekoratif masa ve sandalyeler kullanıcılara şık bir mutfağın kapısını aralıyor.
Panello Mobilya Mutfak Masası&Sandalyesi Tasarımları
Evlerde yemek masası ihtiyacını karşılayan mutfak masa takımı modelleri birbirinden farklı tasarım ve boyut alternatifi ile sunulur. Hem dekoratif hem de ergonomik modeller farklı genişlikteki mutfak ve salonlar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Mutfağınızın büyüklüğüne uygun olarak ister köşe masaları isterseniz de küçük kare mutfak masalarını tercih edebilirsiniz. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 6’lı sandalyelerden oluşan takımlar hem kalabalık ailelere hem de tek başına yaşayanlar ve çiftler için uygundur. Çok sayıda markanın koleksiyonunda yer alan mutfak masaları sandalyeleri ile birlikte, takım halinde kullanıcılara sunulur. Kullanıcıların tarzları doğrultusunda birbirinden farklı tasarımla üretilen takımlarda rahatlık ön plandadır. Özellikle puflu ve benchli sandalyelere sahip olan takımlar rahatından ödün vermek istemeyenlere hitap eder. Puflu ve benchli sandalyelerin yanı sıra klasik görünümden hoşlananlar için ahşap modellere de imza atar. Klasik ya da modern çizgilerle tasarlanan ve farklı tarzlara hitap eden masa sandalye takımları üretiminde ise kaliteli ve kolay deformasyona uğramayacak materyallere yer verilir. Çeşitli özelliklere ve görünümlere sahip olan materyaller dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Masa takımlarının işlevsel olması da önemli bir noktadır. İşlevsellikleri ve kaliteli yapıları ile fark yaratan mutfak masası takımlarının seçiminde kullanıcılar dekoratif unsurlara da önem verir. Modern ve klasik tasarımlar farklı stillerden hoşlanan kullanıcılar için alternatif yaratır. Seçilen masa takımlarının mutfakta bulunan diğer eşyalar ile uyum içinde olması gerekir. Mutfakta yer alan eşyalarla benzer tarzlarda ve renk tonlarında seçilen masa takımları bu uyumu yakalamanızı sağlar. Bu anlamda, markalar kullandıkları materyalleri çeşitli işlemlerden geçirerek farklı tonlar ve desenler elde eder. Klasik ahşap ve beyaz masa takımlarından daha modern bir görünüm yansıtan siyah ya da canlı tonlardaki masa takımları da koleksiyonlarda yer alır. Bu farklı tasarımlar ve üretim materyalleri gibi özellikler mutfak masası fiyatları üzerinde etkilidir. 
Masa&Sandalye Kombinleme
Masa ve sandalyeler, kullanıcıların farklı stilleri ve kullanım alanlarının büyüklüğüne göre çeşitli boyut ve tasarımlarla koleksiyonlarda yer alır. Üzerinde yemek yemenin yanı sıra arkadaşlarla ve aileyle birlikte hoş vakit geçirilebilen alanlar yaratan masalar kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval ve L gibi farklı tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Çeşitli geometrik şekillerde tasarlanan masaların yanı sıra işlevsel özellikleriyle öne çıkan modeller de bulunur. Banklı, sandalyeli veya puflu modeller kullanışlı yapıları ile öne çıkan masa çeşitleri arasında yer alır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çözüm sunan Panello Mobilya, tasarımlarında mutfak genişliğini de göz önünde bulundurur. Küçük mutfaklara sahip olanlar için uygun modellerin başında küçük ve kare masalar gelir. 2’li ya da 4’lü sandalyelerle birlikte sunulan kare masalar genellikle kare şeklinde tasarlanan mutfaklarda kullanıma uygundur. Minimal mutfaklarda alandan tasarruf etmeyi sağlayan bu takımları dar ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikdörtgen masalar ise biraz daha geniş mutfaklarda kullanılabilir.  Son yıllarda büyük bir trend haline gelen banklı mutfak masası takımı modelleri de dar alanlar için uygundur. Tamamı banktan oluşan ya da sandalyeler ve tek banktan oluşan farklı masa takımları koleksiyonlarda yer alır. Klasik banklı modeller genellikle parklarda kullanılan banklarla benzer tasarımlara sahiptir. Daha modern bir görünüm yakalamak isteyenler ise farklı tasarım ve renklerde sunduğumuz, puflularla kombin yapabilirler. Konfordan ödün vermek istemeyenlerin öncelikli tercihlerinden biri puflu mutfak masası takımı modelleridir. Başta ahşap modeller olmak üzere geleneksel sandalyeler uzun süreli kullanımlarda bel ve sırt ağrılarına neden olabilir. Panello Mobilya, rahatına düşkün kullanıcıları göz önünde bulundurarak puflu sandalyelere imza atar. Yumuşak bir dokuya sahip olan puflu modeller uzun süre kullanılsalar bile kullanıcıları rahatsız etmeyecek rahatlığa sahiptir. Hem alandan tasarruf etmek hem de geniş bir masa kullanmak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında köşe mutfak masası takımı modelleri bulunur. L şeklinde tasarlanan modeller mutfakların tam köşelerine yerleştirilerek dar alanlarda da kullanılabilir. Genel olarak bir tarafı sandalyeler, iki tarafı ise banklardan oluşan ya da tamamı bank ve koltuktan oluşan modellerin farklı tasarım alternatiflerini de bulabilirsiniz. Özellikle evlerinde yemek odası bulunmayan ve her öğünü mutfakta geçiren kalabalık aileler için köşe takımları çok uygundur. Siz de ihtiyaçlarınız ve tarzınız doğrultusunda mutfak masa sandalye seçimi yapabilmek için Panello Mobilya’da bulunan farklı tasarımdaki modelleri inceleyebilirsiniz.
Masa&Sandalye Özellikleri
Tasarımları kullanıcıların farklı tarzlarına ve ihtiyaçlarına göre değişen masa ve sandalyeler üretim materyalleri ve işlevsel özellikleri de farklılık gösterir. Panello Mobilya, alternatif yaratmak amacıyla modellerin üretiminde birbirinden farklı görünüme sahip olan materyaller kullanır. Bu gibi materyaller masa takımlarının hem görünümünü hem de dokusunu değiştirir. Aynı zamanda, modellere klasik ya da modern bir görünüm de bu farklı materyaller yardımıyla verilir. Ahşap, klasik çizgilerden vazgeçemeyen kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında bulunur. Ahşap mutfak masası takımı modelleri en dayanıklı tasarımların başında gelir. Bu materyalden üretilen masa takımları dayanıklı yapılarının yanı sıra hafif ve esnek olmalarıyla da öne çıkar. Paslanmayan ve kolay kolay zarar görmeyen cam masalar deformasyonlara karşı direnç gösterir. Panello Mobilya, masaların dayanıklı ve sağlam olması için üretim sürecinde bir dizi işlem uygular. Temizliğinin rahat olması masa ve sandalyelerimizin avantajları arasında bulunur. Metal masalar ve sandalyeler de dayanıklı yapıları ile öne çıkan modellerden biridir. Üretim materyallerinin yanı sıra işlevsel özellikler de mutfak masalarında önemli noktalardan biridir. 
Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirmek için Panello Mobilyanın masa&sandalye ve masa takımları tam size göre… 
 
Yükleniyor...