x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

TV Üniteleri

Yükleniyor...

Tv Üniteleri ile Salonlarınızda Dekoratif ve Kullanışlı Alanlar Yaratın

Çalışma masasından dekoratif raflara, giysi dolabından portmanto ve askılığa kadar her bir mobilya, evlerin temel ihtiyaçları arasında bulunuyor. Salon mobilyalarının içerisinde yer alan TV üniteleri ise, işlevsel özellikleri sayesinde oturma odalarında TV'nin en ideal konumda olmasını sağlıyor. Farklı materyallerden yararlanılarak üretilen TV üniteleri, ürün yelpazesinin geniş bir skalada bulunması nedeni ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte.
TV ünitesi, dekoratif bütünlüğü sağlaması için kullanılacağı ortamda bulunan koltuk, kanepe ya da masa gibi önemli mobilyalar ile uyum içindeyse dekoratif bir bütünlük de sağlanır. Siz de, TV ünitesi modelleri seçiminde öncelikle diğer eşyalarınızın tarzını dikkate alabilirsiniz. Modern bir oturma odasına sahipseniz gösterişli detayları bulunan modellerden ziyade sade tasarımları inceleyebilirsiniz. Yeteri kadar büyük bir alana sahip değilseniz değerlendirmeye alacağınız TV üniteleri arasına, duvara monte olan modelleri dâhil edebilirsiniz. Böylece alandan da tasarruf edebilirsiniz. DVD ya da kitaplarınız için ise ekstra alana ihtiyacınız varsa, bölmeli bir TV ünitesi ideal bir seçenek olabilir. Sade modelleri tercih edenler, tek renk ile tasarlanan TV sehpası modellerini inceleyebilir. Bunun yanı sıra ürün grubu içerisinde birbiri ile uyumlu renklerin kullanıldığı modeller de klasik dekorasyona sahip salonlar için tercih edilebilir. Klasik salon ya da oturma odaları için ince bir zevkle tasarlanan ahşap TV ünitesi modelleri de işlevselliği sayesinde yaşam alanınızda kültür köşesi oluşturmanıza yardımcı oluyor. Mutfak kullanımlarına uygun ürün seçeneği arayışında iseniz askılı TV sehpası tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Televizyon sehpası çeşitlerinde fiyat bakımından da farklılıklar görülmektedir. Dayanıklı malzeme ile üretilen TV üniteleri, özellikle tasarımdaki detaylar nedeni ile fiyat bazında değişiklik gösterir. Ancak Panello Mobilya’da her bütçeye uygun tasarımlar da bulabilirsiniz. TV sehpası modelleri bütçenize uygun ödeme ve fiyat seçenekleri ile şimdi Panello Mobilya’da! Klasik ya da modern TV ünitesi çeşitleri arasından, dekorasyonunuza uygun ideal bir modeli inceleyebilir, online alışveriş kolaylığıyla hemen sipariş verebilirsiniz.TV ünitesi modelleri Panello Mobilya avantajları ile yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer katar. Aradığınız farklı tasarımlı TV ünitesi modellerinin tamamına kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Zamanınızı sıklıkla harcadığınız salon ve oturma odaları gibi ortak alanlarınızda tercih edeceğiniz televizyon ünitesi tasarımları, zevkinize uygun olan onlarca farklı modellerle beğeninize sunulur. TV ünitesi çeşitleri arasında farklı materyallerden üretilenler, farklı fonksiyonel görevleri bulunanlar, farklı ebatlardakiler ve tasarım özellikleri açısından değişiklik gösteren onlarca model vardır. Kaliteli TV ünitesi seçenekleri arasından tercihinizi yaparken, sizlere sunulan geniş model çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.
Tv Ünitesi Dekorasyonu
TV ünitesi dekorasyon yapılırken yaşam alanlarınızda yer alan genel tasarımlarla şık bir duruş sergileyen ev eşyaları arasında yer alır. Televizyonlarınızı tamamlayan, farklı bölme ve çekmece gibi tasarımlarıyla başka eşyalarınızı da muhafaza etmeniz için depolama alanı yaratan televizyon ünitesi seçenekleri oldukça geniştir. Televizyon, DVD gibi ortak alanlarda keyifle kullanılan elektronik cihazlar için tasarlanan üniteler işlevsel bir kullanım alanı sağlar. Raflı, dolaplı, aynalı, kitaplıklı ve ışıklı TV ünitesi gibi birçok farklı modele sahip ürünler arasından aradığınız modeli bulabilirsiniz. Televizyon, DVD, uydu gibi cihazların yanı sıra dekoratif ev eşyalarınızı da üzerine yerleştirerek alanlarınızın tümünde hoş bir alan yaratabilirsiniz. Yerleştirmek istediğinizin alanların ebatları göz önünde bulundurularak tercih edilecek olan TV ünitesi seçenekleri ile diğer ev eşyalarınızı bir arada kullanabilirsiniz. Dekorasyonda uyum tercih edenler için kendi tasarım zevklerine uygun TV ünitesi seçeneklerine ulaşmak oldukça kolay olur. Farklı stiller yansıtarak yaşam alanlarının dikkat çekici olmasını dileyenler için de birbirinden farklı detaylara sahip televizyon ünitelerine Panello Mobilya ile ulaşılabilir. Rahat bir kullanım, estetik görüntü, sağlamlık ve kalite sunan TV ünitesi seçenekleri ile Panello Mobilya sizlerle.

Modern TV Ünitesi Seçenekleri
Yaşam alanlarında dekoratif bütünlüğü sağlamak ve sıcak bir atmosfer yakalamak için çeşitli modellerini tercih edebileceğiniz TV ünitelerini evlerinize dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Duvar ünitesi modelleri bulunan TV üniteleri ile dekorasyonu duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Duvar tipi TV ünitesi modelleri ile kullanmayı tercih ettiğiniz mekanın alanından büyük bir tasarruf edersiniz. Birçok fonksiyonel kullanım sağlayan televizyon üniteleri sayesinde koltuk takımlarınızı, yemek masa ve sandalyelerini veya kişisel alanlarınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Duvara monte TV ünitesi tercihi ile yaşam alanlarınızda keyifli film ve dizi deneyimleri elde edebilirsiniz. Ayaksız TV ünitesi modelleri sayesinde mekânlarınızın temizliğini gerçekleştirirken oldukça rahat bir alana sahip olursunuz. Dekoratif TV üniteleri birbirinden farklı tasarım özellikleri sayesinde, kullanmak istediğiniz alanlarda dilediğiniz görünümleri yaratmanızda sizlere yardımcı olur. Ahşap, country, lake, avangarde, camlı, özel tasarım, modern, retro ve sade gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan TV yaşam üniteleri sayesinde aradığınız tüm özellikler tek bir ürün modelinde sizlerle buluşur.
Farklı ölçülerde üretilerek farklı yaşam alanları için uygun hale getirilen ünite seçenekleri içerisinden tercihinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. TV ünitesi ölçüsü farklılık gösteren seçenekleriyle incelemeniz için Panello Mobilya üzerinde yer alır ve dekorasyonunuzu dilediğiniz gibi tamamlamanıza yardım eder. Farklı TV ünite ölçüleri 2 metre TV ünitesi, TV ünitesi 180 cm, 150 cm TV ünitesi, 140 cm TV ünitesi, 130 cm TV ünitesi, 120 cm TV ünitesi ve 90 cm TV ünitesi seçenekleri ile evlerinizdeki alanların ebatlarına uyum sağlar. İşlevsel özelliklere sahip, modern ortamlarınızda severek kullanacağınız birçok TV ünitesi modeli bulunur. Country TV ünitesi, country tarzda sıcak bir ortam yaratarak, bu tarzı modernize bir şekilde evlerinize taşımanıza yardımcı olur. Spor TV ünitesi modeli, rahat ve konforlu bir tarzı benimseyenler için oldukça kullanışlı bir üründür. Salonlarınızda modern tasarım çizgisine sahip bir büfe havası yaratan klasik görünümlü lake TV ünitesi modelleri, evlerinde klasik tarz seçenler için farklı seçenekleri kullanıma uygun bir hale getirir. Oval tasarıma sahip olan, dikkat çeken ve farklı bir görünüm yaratan oval TV ünitesi modelleri sıra dışı bir tarza sahip olanlar tarafından tercih edilebilir. Birbirinden farklı modelleri ile ayna kaplamalı TV ünitesi, yüksek TV ünitesi veya farklı depolama alanlarına sahip tasarımları olan üniteleri inceleyebilirsiniz. TV ünitesi yeni modeller arasından modern ve trendlere uygun olanlara ihtiyaçlarınız doğrultusunda Panello Mobilya ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Şık ve Fonsiyonel Ünite Tasarımları
TV ünitesi modelleri arasından seçiminizi yaparken dikkat edebileceğiniz birçok farklı özellik bulunur. Bu özellikler, dekorasyonda şıklık yarattığı kadar kullanıma pratiklik de katar. Kitaplıklı TV ünitesi modelleri sayesinde TV ünitenize kitaplarınızı yerleştirerek yaşam alanlarınızda hobi bölümü yaratmanız mümkündür. TV ünitesi kitaplık işlevi ile ayrı bir kitaplık almadan alanınızı genişletebilirsiniz. Arkalıklı TV ünitesi ekonomik seçenekleri ile mobilyalarınıza uygun tasarımları tercih ederek hoş bir dekorasyon bütünlüğü elde edebilirsiniz. Arkalık kısmında yer alabilecek çeşitli bölmelere dekoratif eşyalarınızı veya sıklıkla kullandığınız eşyaları yerleştirerek kolayca ulaşabilirsiniz. Otantik TV ünitesi seçenekleri, salon ve oturma odalarınızda farklı bir hava yaratmanızda yardımcı olur. Otantik TV ünitesi eskitme tarza sahip modelleri, ahşap TV ünitesi, ceviz TV ünitesi, TV ünitesi taş tasarımları ve meşe TV ünitesi ile evlerinize doğallık ve otantikliği getirebilirsiniz. TV ünitesi köşe seçenekleri, köşe dekorasyonlarında da kullanabileceğiniz onlarca modele sahiptir. Köşe ebatlarına uygun olarak, dekorasyonda bütünleyici bir görünüm yaratacak üniteler tercih edebilirsiniz. Televizyon tercihleriniz ile bir bütünlük sağlayacak olan birbirinden farklı onlarca televizyon ünitesi modeli ile evlerinizde istediğiniz düzeni rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
Mobilyalarınızı yaşam alanlarınıza nasıl yerleştireceğinize ve kendi tarzınızı nasıl yansıtacağınıza karar vermek de mobilya seçiminin kendisi kadar önemlidir. Kişisel tercihlerinize bağlı olarak yapacağınız bu seçimleri çeşitli fikirler yardımı ile geliştirebilirsiniz. Televizyon ünitesi modellerinin ev içerisinde nasıl dekore edilebileceği ve hoş durabileceğiyle ilgili tüm seçeneklere bağlı olarak farklı kararlar verebilirsiniz. " TV ünitesi nasıl süslenir? " sorusu, yaşam alanlarının dekorasyonu ile ilgilenen herkesin sıklıkla sorduğu sorular arasında yer alır. TV ünitesinin ebatları, TV ünitesi yüksekliği, genişliği gibi teknik özellikleri dikkate almanız gerekir. Aynı zamanda, ünitelerde tercih ettiğiniz materyal, desen ve renkler de süsleme konusunda sizlere yardımcı olur. Orta sehpalı TV ünitesi, TV ünitesi takımı içerisinde yer alarak ünitenizle uyumlu, göze hoş gelen bir alan yaratır. TV ünitesi orta sehpa seçenekleri içerisinde yer alan farklı özellikli ürünler arasından mobilyalarınıza uygun sehpalı TV ünitesi modellerini kullanabilirsiniz. Estetik duruş sayesinde dekorasyonda istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Üniteler üzerinde tercih edebileceğiniz birbirinden farklı biblo, fotoğraf çerçeveleri, vazo ve figürler sayesinde eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz. Vitrinli TV ünitesi tercihiniz sayesinde vitrini birçok eşya ile düzenleyebilirsiniz. TV ünitesi üst modül bölümünde saksı, çerçeve, el işi ürünleri veya film DVD'lerini muhafaza ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Tv Üniteleri ile Evlerinizde Fark Yaratın
Küçük TV ünitesi veya büyük TV ünitesi gibi boyut seçeneklerine sahip olan farklı TV ünitesi tasarımları evlerinizin dekorasyonunda sıra dışı tasarımlara imza atmanızı sağlar. Küçük TV ünitesi modelleri, büyük modeller gibi farklı ihtiyaç ve talepleri olan kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunar. Ebatlarına göre de tasarım özellikleri geliştirilen ünite modelleri, birbirinden farklı görünüm ve fonksiyonelliğe sahiptir. Dekoratif TV ünitesi seçenekleri, ev dekorasyonunu tamamlayıcı olduğu gibi kullanışlı bir alan yarattığı için de birçok farklı modele sahiptir. TV ünitesi çekmeceli model seçenekleri sayesinde dergi, kitap ve çeşitli hobi malzemeleri gibi ürünleri rahatça bölmelerde muhafaza edebilirsiniz. Sıklıkla kullandığınız ortak veya kişisel eşyaları kolay ulaşılabilir alanlarda saklayabilirsiniz. Güzel tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile masif TV ünitesi modelleri evlerinizde sahip olmak istediğiniz özgün alanları yaratmanızı sağlar. Masif ahşap TV ünitesi gibi belirli tarzlarda belirleyici özellik ve detaylara sahip ürünler evinizde en çok zaman geçirdiğiniz salonunuza şık bir hava katar. TV ünitesi metal materyalden yapılan modelleri sayesinde evlerinizde teknoloji ile iç içe bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı metal kaplamalı veya metal görünümlü eşyalar ile beraber dekorasyonunuzda estetik bir görünüme kavuşursunuz.
TV ünitesi seçenekleri, ev dekorasyonlarınızda ideal görünümler yaratırken farklı tasarımlar sayesinde sizlere büyük bir yardım sağlar. Hem televizyonunuz için geniş bir saklama alanı oluşturur hem de ortamlarınızda farklı bir tasarım oluşturabilmenizde kolaylık yaratır. Konsol TV ünitesi ürünleri farklı materyaller ile zevk ve tercihlerinize uygun çeşitli kişisel alanlar yaratmanızı sağlamasıyla önemli bir mobilya türü olarak karşınıza çıkar. TV yaşam ünitesi, televizyon keyfinizi doyasıya çıkarmanız için birçok farklı seçeneğe sahiptir. Metal ahşap TV ünitesi, ortamlarınıza kattığı hoş görünüm sayesinde televizyonunuzla bir arada rahatlatıcı bir dekoratif duruş sergiler. Cam TV ünitesi ile sade ve göz alıcı bir duruş sağlayabilirsiniz. Mermer TV ünitesi, alanlarınızda modern ve dikkat çekici bir dekorasyon ortamı yaratır. TV ünitesi mermer tercihinizi, farklı mermer modellerini inceleyerek yapabilirsiniz. Metal TV ünitesi, genelinde teknolojik bir görünüm yarattığınız ev dekorasyonuna estetik bir uyum sağlayabilir. Panelli TV ünitesi gold rengi ile tasarımda dikkat çekici bir atmosfer yakalamak isteyen, altın renginin şıklığından vazgeçemeyenler için oldukça güzel bir seçim olabilir.
 
Yükleniyor...