x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Düğün Paketleri

Yeni Evlenenler, Evini Yenileyenler Panello Mobilya'da Her Bütçeye Uygun Düğün Paketleri Sizleri Bekliyor.

Genelde düğün paketleri Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı ve Yatak Odası takımından oluşur. Koltuk takımı ise genelde maksi takım adı verilen 2 tekli 2 3lü koltuklardan oluşur. Yatak odası takımı içinde genelde 2 komodin, baza, başlık, tuvalet masası ve gardıroptan oluşur. Yemek odası takımı masa ve 6 sandalyeden oluşur.Model ve fiyata göre vitrin ve konsolda ilave edilebilir.

Düğün paketi yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler için mobilya firmalarının her şey içinde dâhil olan mobilya paketleridir. Yani bir ev için gereken mobilyalar bu paketin içinde yer alır. Yeni evlenecek ya da ev kuracak çiftlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri de düğün paketi nedir sorusudur. Düğün paketi ile ev kuracak olan çiftler her bütçeye uygun fiyatlarla eşyalarına sahip olabilirler.

Özellikle son zamanlarda oldukça sık tercih edilen düğün paketlerini nerede ise tüm mobilya firmaları çiftlere uygun bir şekilde sunar. Düğün paketinde yatak odasından, yemek odasına  kadar bir evde hangi eşyaya ihtiyaç varsa bir paket içinde toplanır.
Düğün paketi nedir gibi sorular düğün sezonlarında mobilyacılara en sık sorulan sorular arasındadır. Dğün Paketleri ile tüm evin eşyaları hem uygun fiyatlara alınır hem de tüm eşyalar birbirine uyum sağlar.
Düğün paketleri maddi anlamda eşleri ve yeni evlenecek çiftleri oldukça rahatlatan bir pakettir.

Düğün paketleri ile  yatak odası takımı, koltuk takımı, bebek takımı, halı ve perde gibi bir evin ne tür eşyaya ihtiyacı varsa bu paketin içinde mevcuttur. Düğün paketleri her zaman aynı fiyatta değildir. Ürünlerin kalitesi ve dahil edilen parçalara göre değişkenlik gösterebilir.

Her Şey Dâhil Düğün Paketleri
Düğün paketi nedir sorusunu genelde düğün zamanı eşya seçmeye vakti olmayan çiftler sorar. Bazı kişilerin gezip tek tek eşya seçmek gibi bir zamanı yoktur. Bunun yerine farklı markaların kullanıcısına sunduğu düğün paketlerini toplu olarak alıp, hem zamandan hem de fiyattan tasarruf edebilirler.
Böylece ihtiyaçlarına uygun her şeyi bir arada bulabilirler. Her şey dâhil düğün paketleri mağaza mağaza gezmek istemeyenlerin hemen ulaşabilecekleri ve tüm eşyaları bir arada bulabilecekleri paketlerdir.
Panello Mobilya Düğün Paketleri ile yeni evlenen ve evini yenileyen çiftlere özel kampanyalarla üçlü takım mobilyalardan oluşmaktadır. Düğün paketi içeriğinde yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı yer almaktadır. Düğün hazırlık süreci alışveriş yapmanın, yuva kurmanın heyecanı farklıdır. Size en iyi hizmeti verebilmek için geniş ürün yelpazemizden her bütçeye uygun fiyatı çalışarak sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Evlilik paketi evinizin her odasında bulunan mobilyalarınızı uyumlu bir şekilde olarak sizlere kombine olarak sitemizde sunulmaktadır. Evlenecek çiftlere ve evini yenileyeceklere avantajlı düğün paketi mobilyaları Panello Mobilya’da bulabilirsiniz.
 
Yeni Sezon Düğün Paketleri
En güncel trend ve yeni sezon ürünlerini sizin için bir araya getirdik. Ar-Ge birimimiz tarafından gelişen yenilikler ve yeni modaya uygun gerek renkler gerek tasarımlar olarak evinize uygun mobilyalar Panello Mobilya’da. Yeni sezon mobilyalarımız evinize uygun şık ve hoş bir hava katıyor. Yeni ev kurmak yeni bir düzen kurmak gibidir. Uygun fiyatlı en kaliteli mobilya ürünlerimizi online alışveriş sitemizden sipariş verebilirsiniz.
 
Düğün Paketi Fiyatları
Her bütçeye uygun düğün paketleri fiyatlarla ile evinizi yenileyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, size uygun düğün paketinizi seçebilirsiniz. Ucuz düğün paketleri yeni evlenecekler ve evini yenileyenler için bütçelerine uygun olup sizin beğeninize sunulmuştur. Ekonomik fiyatlarla ve kaliteli tasarımlarıyla istediğiniz ürünleri ve mobilyaları internet sitemize bulabilirsiniz.
 
Düğün Paketi Modelleri
Düğün paketlerinin bir arada satılması evlenecek ve evini yenileyecek çiftlere avantaj sunmaktadır. Çiftler satın almayı planladıkları üçlü düğün paketi mobilyalarını kendine zevkine göre Panello Mobilya mağazalarımızdan bulabililer. Sizlerin evlerinin mobilyaları oturma grubu, yatak odası takımı ve yemek odası takımı özel bölümleridir. Düğün paketleri kapsamında zevkinize göre farklı renk seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile evinizi yenileyebilirsiniz.
 
Düğün Paketi ile İlgili Akla Takılanlar
Evlilik hazırlığı döneminde alışveriş ve mobilya seçimi zor stresli süreçtir. Bizlere iletmiş olduğunuz soruları ve aklınıza takılanları sizler için derledik.
 
* Düğün paketi seçerken mobilyaları farklı seçebiliyor muyuz? 
Ürünlerimizi dilerseniz bir bütün halinde satın alabileceğiniz gibi parça parça da satın alabilirsiniz. İstediğiniz koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımlarımızı seçerek kendinize özel üçlü düğün paketi oluşturabilirsiniz. Panello Mobilya Mobilya'nın geniş ürün yelpazesinden kendi zevkinize göre mobilya paketleri seçebilirsiniz. Kendi düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.
 
* Mobilya seçiminde kumaş ya da renk seçimi yapabiliyor muyum? 
Yatak odası ve yemek odası modüler ürünlerimizde seri üretim olduğu için renk seçimi yapılamıyor. Koltuk takımlarımız da zevkinize evinize göre kumaş renk seçimi yapabilirsiniz.
 
* Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?
 Tüm Türkiye'ye teslimatlarımız mevcuttur. Detaylı için lütfen iletişime geçiniz.
 
* Düğün paketi içinde hangi mobilyalar yer almaktadır? 
Yemek odası takımı (konsol, tv ünitesi, sandalye, masa isteğe bağlı vitrin, orta sehpa), yatak odası takımı (kapaklı ya da sürgülü gardırop, şifonyer, komodin, başlıklı karyola) ve koltuk takımı (üçlü, ikili ve tekli) oluşmaktadır.
 
 
* Düğünü olmayanlar da Düğün Paketi alabilirler mi? 
Yeni evlenenlerin ihtiyacı olduğu gibi evini yenilemek isteyenlerde Üçlü düğün paketi mobilyalarımız dan sipariş verebilirler.

 
Yükleniyor...