x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Mutfak

Yükleniyor...

Mutfak Mobilyaları ile Mutfakta Geçirilen Zamanı Daha Keyifli ve Kullanışlı Hale Getirin

Mutfakta geçirilen zamanların çok daha keyifli bir hal almasını sağlamak adına en iyi malzemeler tercih edilerek tasarımı gerçekleştirilen mutfak mobilyası modelleri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar hayatınıza eşlik etmeye devam eder. Sahip olduğu fonksiyonel kullanımı sayesinde gereksiz bir dağınıklığın oluşmasını engelleyen mutfak mobilyası seçenekleri, yenilenmiş modern tarzı ile yine herkesin ilgisini çeken tasarımların başında yer almaktadır.
Evinizin dekoruna uygun olarak kişiye özel tasarımı yapılabilen ve evlerinizde ayrıcalığı doyasıya yaşamanızı sağlayan mutfak mobilyası modelleri, en uygun fiyatları ve en yeni seçenekleri ile Panello Mobilya'da birlikte sizleri bekliyor. Bu en yeni mutfak mobilyası fikirlerinden faydalanmak için siz de acele edin. 
 Mutfaklar  yemek yaptığımız, yediğimiz içtiğimiz ve  sevdiklerimize sofralar hazırladığımız, dolayısıyla gün içerisinde en sık ziyaret ettiğimiz alanlardır. Mutfağımızda kendimizi iyi ve özgür hissetmek isteriz. Bunun için de mutfağın tertipli, malzemelerinse kolay ulaşılabilir olması önem taşır Tabaklar, tencereler, bardaklar gibi pek çok eşyanın muhafazasını sağlayan dolapların mümkün olduğunca çok sayıda ve uygun genişlikte olması ise herkesin öncelikli talepleri arasında yer alır.

Malzeme Kullanımına Göre Mutfak Ürünleri Çeşitleri Nelerdir? 

Dolaplar arasında çeşitlilik sağlayan ana unsur kullanılan malzemelerdir. Mutfak dolaplarının genelinde ana gövde ve ara bölmelerde MDF, suntalam, MDFlam gibi dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Ancak görsel olarak asıl çeşitliliği sağlayan, kapak materyali ve aksesuarlardır. Bu anlamda mat lake, parlak lake, masif ahşap, suntalam, membran, mdf, doğal ahşap kaplama gibi farklı malzeme seçeneklerinin kullanıldığı kapakların her biri farklı bir görsel etki yaratmaktadır.

Dekoratif Mutfak Düzenleme 

Dolaplar depolama fonksiyonu üzerine üretilen mobilyalardır. Ancak dolaplarda bulunan raflar bazı durumlarda kullanıcılar için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle ürünün kendi içinde de zaman zaman ekstra düzenleyicilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanışı oldukça kolay dolap içi raf sistemleri satın alınabilir. Benzer şekilde depolanacak ürün gruplarına göre ekstra ara bölmeler kullanılarak da dolap içi düzenlemelerinde kolaylık sağlanabilmektedir. 

Kullanışlı ve Dayanıklı Mutfak Dolabı Hangi Metaryelden Olmalı?

Mutfak dolabı  çeşitleri için çok sayıda alternatif malzeme kullanımı mevcuttur. Ancak kalite açısından suntalam ve membran yerine MDF veya masif malzemenin kullanıldığı dolaplar ön plana çıkmaktadır. MDF üzerine doğal kaplama, lake kaplama gibi işlemler uygulanarak kalitenin yanına estetik unsurlar da kolayca eklenebilmektedir. Ayrıca masif dolapların mekâna kattığı otantik havadan hoşlanıyorsanız bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Mutfak Dolabı Ölçüsü Önemli Unsur

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak vb. tezgâhla bütünleşik kullanılan nesnelerin derinliği genel olarak 60 cm içinde yer almaktadır. Dolayısıyla bu nesnelerin yerleşeceği tezgâhların derinliği de 60 cm olarak esas alınmalıdır. Kullanılacak ekstra makineler, lavabo giderleri ve elektrik tesisatı göz önünde bulundurularak yapılan yerleşim sonrasında ihtiyaca uygun bir şekilde mutfak dolabı ölçüsü almak doğru olacaktır.
Çay Seti Koltuk Takımları
Ev, ofis, cafe veya bahçe gibi pek çok farklı kullanım alanına uygun olan çay seti koltuk takımı modelleri artık en yeni örnekleri ile web sitemizde sergileniyor. Keyifli sohbetlere eşlik eden ve evde genelde mutfak alanında kullanılan çay setleri, çoğunlukla bir adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır

Çay Seti ile Sohbetler Bir Başka
Ev için tercih edilen çay seti ürün grupları için ayrı bir dekorasyon alanı düşünülmekteyse, Panello Mobilya'da yer alan dekoratif ürünlerle kullanılabilecek çeşitli alternatifler sunuyoruz. Örneğin çay setinde yer alan berjer ya da sandalyelerin rahatlıkla kombinlenebileceği yan sehpa ve orta sehpa gibi ürünlerle seçmiş olduğunuz konsepti destekleyen bir tema yakalamanıza yardımcı olacak ürün yelpazesi oluşturuyoruz. Çay seti ürün grubu kategorimizde modelleri incelerken ürünlerin ölçü, özellik ve çeşitli nitelik bilgilerine ürün sayfasında yer veriyoruz. Birçok ürünü ve tarzı barındıran ve farklı yaşam alanlarında kullanıma uygun olan onlarca çay setleri alternatifi hazırlayarak tek bir kategoride ve kolay erişilebilir halde toplayıp sizler için sunduk. Çay seti modellerimiz tüm mobilya grubu ürünlerinde olduğu gibi Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Panello Mobilya ile çay saatleriniz daha keyifli.

Mutfak Köşe Takımı
Mutfak köşe takımlarının en önemli özelliği az yer kaplaması ama çok insana yer oluşturması. Açılıp kapanabilir masaları ve yedek sandalyeleri ile bir çok insanın aynı anda yemek yiyebileceği bir yer haline gelir. Panello Mobilya mutfak köşe takımı modelleri en çok da bu özelliği için sevilir. Yemek odası olmayıp tüm yemeklerini mutfakta yemek zorunda olanlar için büyüyüp küçülebilen kullanışlı yemek masası ve sandalyeleri vardır. Panello Mobilya'da birbirinden farklı modelleri mutfak köşe takımları sizleri bekliyor.
Geniş bir mutfağın varsa, bu mutfakta sevdiklerinle keyifli yemekler yemek veya çay eşliğinde uzun sohbetler etmek ister misin? Eğer cevabın evetse ihtiyacın olan şey mutfak köşe takımı! Mutfağının boş bir köşesini değerlendirmek istiyorsan hemen evinin şekline ve boş alanına uygun bir mutfak köşe takımı araştırmasına başlayabilirsin. Bu köşe takımı sayesinde misafirlerini ağırlayabileceğin bir alan oluşturduğun gibi, yemek yaparken kendin için sakin bir dinlenme alanı da yaratabilirsin. Hatta mutfak köşe takımları sandıklı da olabildiğinden, eşyaların için fazladan saklama alanı dahi oluşturabilirsin. Mutfak köşe takımları fiyatları masanın büyüklüğüne, oturma grubuna, takımın yapıldığı materyale göre değişkenlik gösterebilir. Mutfağına samimi ve sıcak bir esinti katacak mutfak köşe takımını, evinin genel dekorasyon teması ne olursa olsun ona uydurabilirsin. Mutfak köşe takımınız ile  mutfaklarda harikalar yaratın. Evinin diğer alanlarında olduğu gibi mutfak köşe takımında da sadelikten yanaysanız, minimal çizgilere sahip bir köşe takımı ile en verimli sonucu alabilirsiniz. Göze çarpan herhangi bir detayı bulunmayan L şeklinde düz bir bank, beyaz renkte sade dizaynlı bir masa tercih edebilirsinzi. Tarzınız ne olursa olsun, her zevke uygun göz alıcı modellerle sizlerleyiz.
Yükleniyor...