x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Uyku Koleksiyonları

Yükleniyor...

Rahat ve Huzurlu Uyku İçin Panello Mobilya En Doğru Seçim

Yatak, yatak odalarının birincil ihtiyacı olmakla birlikte yatak seçimi de önemli bir yere sahiptir. Yatak, kaliteli bir uyku için gerekli olan en temel eşyaların başında gelmektedir. Yatak seçimi yaparken ihtiyaçlara yönelik seçimler yapılması gerekmektedir. Yatakların odalara şıklık katmasının yanı sıra sağlığa da uygun olması gerekmektedir. Güne dinç uyanmanın birinci koşulu kaliteli uykudur. Bu da doğru yatak seçimiyle mümkündür. Binlerce tek kişilik yatak modelleri arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Tek kişilik baza ve baza başlığı da öne çıkan ürünler arasındadır. Yataklar genellikle odanızdaki diğer mobilyalara kıyasla daha fazla yer kaplar. Yatakların altı ise genellikle evlerde en az kullanılan alanlardan biridir ve çoğu zaman gözden kaçan büyük bir depolama fırsatına sahiptir. Odanızı verimli bir şekilde kullanmak ve daha fazla alan kazanmak istiyorsanız, bazalı yatak çeşitleri tam da aradığınız mobilya olabilir. Depolama için zemin alanında bol miktarda yer sağlayan bazalar, herhangi bir çerçeveye sahip olmadıkları için sadece yatak alanı kadar yer kaplar. Daha fazla depolama alanı için şık ve minimal çözüm sunarak konfordan ödün vermeden, yatak odanızın estetiğini vurgular. Yatak odanızda şık bir ifade oluşturmak için bazanızı çeşitli kumaşlarda özelleştirilebilen baza başlıklarıyla birlikte satın alabilir, baza indirim fırsatından anında yararlanabilirsiniz.
Yatak Odalarında Depolama Alanı Oluşturun
Depolama ve uyku çözümlerini tek bir yapıda birleştirmek fazladan mobilya kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Yatağınız için sağlam bir destek sunarak, hem yatağınızın ömrünü hem de uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur. Depolama alanına erişmeyi çok daha kolay hale getiren kolay açılır bir sistem sunar. Tüm yatak odanızı tek bir temaya bağlamak için daha büyük ve lüks bir mekân yaratmaya yardımcı olur. Uzun süreli kullanım için yıpranmaya ve ağır yüklere karşı dayanıklı bir gövdeye sahiptir. Büyüklüğe bağlı olarak, seçtiğiniz hemen hemen her yatak ile kullanılabilir.Bazalı yataklar tüm yatak odalarında kullanılabilir. Gizli depolama çözümleri ile taban alanlarını genişletmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Küçük alanlarda önemli avantajlara sahiptir. Yatağın altındaki tüm alan kullanılabileceğinden, baza yatak çeşitleri özellikle küçük evler ve daireler için yerden ciddi ölçüde tasarruf sağlar. Ayrıca, bir misafir ya da bir çatı odanız varsa, mobilyalar için yeterli alanınız olmayabilir. Bazalı bir yatak satın alarak, yatak ve depolama alanı ihtiyacınızı tek bir mobilyada karşılayabilirsiniz.  Hemen hemen tüm bazaların kullanımı son derece rahattır ve birçoğu standart olarak ekstra dolgu malzemesi ile donatılır. Geniş bir tasarım çeşitliliği ile yatak alanını işlevsel bir şekilde dönüştüren bazalar hidrolik bir kol yardımıyla yukarı kaldırılır. Yatağın ayak ucundan ya da sağ veya sol tarafından açılabilen bazalı yatak modelleri özellikle alanının sınırlı olduğu ve pratik depolama çözümleri gerektiren yatak odaları için en iyi mobilya seçeneklerinden biridir. Odanız küçükse ve daha fazla alana ihtiyacınız varsa, tek kişilik ya da çift kişilik baza seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.  Bazalı yataklar, geniş iç hacimleri sayesinde konforlu alanlar yaratmanın ve ekstra yer kazanmanın yanında yatak odanızın düzenli kalmasına da yardımcı olur. Bazanızı kırlent, havlu, bornoz, nevresim takımı, yastık ve yorgan gibi banyo ve yatak odası aksesuarlarını saklamak için kullanabilirsiniz. Sezonluk veya ara sıra kullandığınız eşyalarınızı, hijyenik ve düzenli bir şekilde saklamak için bazanıza yerleştirebilirsiniz. Yatağınızın altını sadece yatak odası eşyaları için değil kitaplar, elektronik eşyalar, spor malzemeleri, ayakkabılar ve kıyafetler gibi kişisel eşyalarınızı saklamak için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncaklarını düzenli bir şekilde depolamak için çocuk baza modelleri tercih edebilirsiniz. Yatak odanızı dağınıklıktan uzak tutmaya yardımcı olarak, günün sonunda dinlenebileceğiniz sakin bir alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, her şey kapalı bir depolama alanında bulunduğundan, eşyalarınızın temiz ve tozsuz bir şekilde muhafaza edildiğinden emin olabilirsiniz.
Her İhtiyaca  Uygun Yatak Modelleri
Yatak, yatak odalarının birincil ihtiyacı olmakla birlikte yatak seçimi de önemli bir yere sahiptir. Yatak, kaliteli bir uyku için gerekli olan en temel eşyaların başında gelmektedir. Yatak seçimi yaparken ihtiyaçlara yönelik seçimler yapılması gerekmektedir. Yatakların odalara şıklık katmasının yanı sıra sağlığa da uygun olması gerekmektedir. Güne dinç uyanmanın birinci koşulu kaliteli uykudur. Bu da doğru yatak seçimiyle mümkündür. Binlerce tek kişilik yatak modelleri arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Katlanabilir yatak seçeneklerinden, sert keçe, yüksek dansiteli plaka ve yumuşak sünger katmanlarından oluşan birçok seçeneği mevcuttur. Tek kişilik yataklarda öne çıkan modellerden birisi de Zinde’dir. Medical bir ürün olarak sunulan bu yatak, ortopediktir. Aynı zamanda bonel yaylara sahiptir. Öne çıkan modellerden bir diğeri de Safir yataktır. Bu tek kişilik ürün, herkül yaylara sahip ve soft ortopedik bir yataktır. Kenar çevresi gri takozlarla desteklenmesinin yanı sıra yüzey konforunu artıracak elyaf içermektedir. Termoband sert keçe içermesinin yanı sıra yatağın nefes almasını sağlayan iki adet hava kapsülüne sahiptir. Yatağın yüksekliği 18 santimetredir. Aynı zamanda çift kişilik yatak modelleri de geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir. Çift kişilik yataklarda öne çıkan ürünlerden bir tanesi Carat’tır. Bu yatak kaşmir kaşmir rulo süngerden oluşmasının yanı sıra 24 danistelidir. Aynı zamanda 18 daniste sünger gramajına sahiptir. Bu ürün sünger silikon elyaf ve yüksek gramajlı tela örme kumaş özelliğiyle dikkat çekmektedir. Bir başka öne çıkan ürün ise Premium modelidir. Bu yatak, el işçiliği olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Viskon kumaşa sahip olan bu ürün, rahat bir uyku hedefiyle tasarlandı. Omurgayı her noktadan desteklemektedir. Bu yatağın iç katmanı, viskon kumaş, 24 danisteli sünger silikon elyaf ve yüksek gramajlı teladan oluşmaktadır. Aynı zamanda tela örme kumaş yapısıyla öne çıkmaktadır. Yataklardan sonra yatak başlıkları seçimi de ön plana çıkmaktadır. Bu ürünlerde de birçok seçeneğe rastlamak mümkündür. Tek kişilik Kamelya baza başlığı da öne çıkan ürünler arasındadır. Genişliği 90 santimetre olan bu ürün, 110 santimetre yüksekliğe sahiptir. Özel yapım suntadan imal edilen bu ürünün kumaşı birinci kalite suni olmasıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Yatak fiyatları seçilen ürünün çeşidi ve adedine göre farklılık gösterebilmektedir.
Yaylı Yatak Konforuyla Derin Uyku Evrenizi Uzatın
Yaylı yatak modelleri uzun yıllardır yatak odalarındaki yerini korumaktadır. Natura Rest DHT yaylı seri yatak da öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Yatağın uzun yıllar ilk günkü formanda kalmasını sağlayan DHT sistemine sahip olan bu yataklar omurga desteği de vermektedir. Çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kılıfa sahiptir. Bir başka öne çıkan yaylı yatak modeli de Defne olarak dikkat çekmektedir. Dayanıklı bir yay sistemine sahip olan yatak vücut ısısına duyarlı özel örme kumaşa sahiptir. Bambudan üretilmiş olan bu yatak yaz ve kış aylarında kullanıma uygun olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu yatak bedenin her noktasına destek sağlayarak kan dolaşımını düzenlemektedir. Yatakta dönmeleri uzatarak derin uyku evresini uzatmaktadır. Nefes alan yapısı sayesinde terlemeyi önlemektedir. Bonel yay sistemi sayesinde çöküntü engellenmektedir. Pamuktan üretilmiş olan bu yatağın kumaşı örmedir. Yatak süngeri çeşitlerinde ise bebekler için üretilmiş olan Minar Joy sünger bebek yatağı modeli öne çıkmaktadır. 14 dansiteli olan bu sünger tek parçadır. Aynı zamanda yıkanabilir bir kılıfa sahiptir. Yatak yüksekliği 10 santimetre olan bu ürün kaymaz kumaş özelliğine sahiptir. Aynı zamanda çift taraflı kullanım özelliği bulunmaktadır. Tekli yatak modellerinden öne çıkan bir başka ürün de 85 santimetre genişliğe sahip olan ve yatak olabilen tekli koltuktur. Bu ürünün uzunluğu 70 santimetredir. Tekli modellerde öne çıkan bir başka yatak ise, Gold Clasic olmuştur. Herkül yay sistemine sahip olan bu yatak, sert keçe ve yüksek dansiteli plaka sünger ile soft sünger katmanlarından oluşmaktadır. Kaliteli bir uyku düzeni sağlaması için üretilen bu yataklar, ortopedik özelliktedir. Özel işlemeli taşıma kulpların sahiptir. Bu kulplar yatağı rahatça ters yüz etmeye ve kolay taşımaya yaramaktadır. Toz ve bakteri barındırmaz özelliğe sahiptir. Ürünler ıslaklığı hapsetme özelliğine sahip olmalarının yanı sıra idrar kaçırma problemi olanların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu ürünler full ortopedik yatak çeşitlerinde de kullanılabilmektedir. Birden fazla ebat ve seçenek yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik ürünler Panello Mobilya'da sizleri bekliyor...


 
Yükleniyor...