x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Luxury Mobilya Koleksiyonu

Yükleniyor...

Luxury Mobilya Kreasyonu ile Göz Alıcı ve İhtişamlı Evler

Herkesin çok farklı zevki olsa da birçoğumuz luxury mobilya konusunda tercih yapmayı isteriz. Şöyle ki luxury mobilya denildiğinde bizi cezbeden bir tür zihinlerde belirmekte ve açıkçası birçoğumuz bu tür mobilyaya sahip olmayı istemekteyiz.
Kullanım alanı açısından bakıldığında genel geçer bir sınırlama söz konusu bulunmamaktadır, ancak bildiğiniz üzere şu alanda kullanılır ya da şu alanda kullanılmaz gibi genellemeler yapmak mobilyacılık için mantıklı bir yaklaşım olmayacaktır.
Açıkçası burada önemli olan kişilerin hangi gereksinimini karşılamak için satın alma eylemini gerçekleştirmek istediği düşüncesi temel belirleyici konumundadır. Çünkü ürün çeşitleri arasında hayatın hemen hemen her anına dair ürünler yer almaktadır.
Bunlardan bazıları yemek odası, yatak odası takımı ve koltuk takımı gibi ürünlerdir. Hal böyle olunca da bu ürünleri kesinlikle şu amaçla kullanmanız gerekir ya da kullanım alanları şunlarla sınırlıdır gibi ifadelerde bulunmak akla yatkın bir yaklaşım olmayacaktır.
Elbette yatak odası veya yemek odası gibi amacına yönelik olarak üretilmiş ürünlerin temel kullanım alanları belirlidir. Buna rağmen yemek masasını farklı alanlarda kullanmak olasıdır. Kısacası luxury mobilya hayatın birçok noktasında kullanabileceğimiz türden ürünleri muhteva etmektedir.
Evin enerjisi için önemli olan ev dekorasyonu, özen isteyen ve zaman harcanması gereken bir konudur. Özellikle klasik ev dekorasyonunu sevenler için ihtişamın ön planda olduğu mobilyalar, doğru yerleşim planı ve aksesuarlar ile kullanılmalıdır. Luxury mobilya ürünleri ile uyum yakalayan ihtişamlı aksesuarlar, iddialı stilinizi yansıtmanız için doğru seçim olacaktır. Lüks mobilya modelleri arasında klasik zevklere hitap eden çok sayıda ürün bulabilir, lüks salon takımları, yemek odası takımları ve lüks yatak odası takımlarıyla evinizin her noktasını kaliteyle buluşturabilirsiniz.
Luxury mobilya koleksiyonu Panello Mobilya ile farklı tarz ve renk seçenekleri ile karşınıza çıkacağından size onlarca farklı stil deneme şansı sağlayacaktır. Evin mimarisine uygun ürünleri bulacağınız Panello Mobilya’da, istenilen ölçü ve renk seçeneklerine sahip Luxury mobilyaları bulabilir, her bütçeye uygun seçeneklerle hayalinizdeki mobilyaya sahip olabilirsiniz. Lüks mobilya tasarımlarını kalite ve sağlamlık prensibiyle üreten Panello Mobilya’da, Luxury mobilyalar ile evinize elegant dokunuşlar yapabilir, konuklarınızı ihtişamlı yaşam alanınızda ağırlayabilirsiniz.
Luxury Mobilya Koleksiyonu ile Dekorasyon
Luxury koleksiyonu dekorasyonda iç mekân kurgusunda mobilyanın önemli bir mekân öğesi bir eşya olmanın ötesinde mekânı kurgulayan sistemlerden oluştuğunu görmekteyiz.
Bir mobilyaya lüks etiketi vurmak için her adımının özenle seçilen ahşaplar, malzemeler ve kumaşların işinin ehli kişiler tarafından titiz işçilik ve uygulama ile üretilmiş olması gerekmektedir.
Luxury koleksiyonu  dünyada ve Türkiye’de  farklı model, tasarımlarda tercih edilmektedir, ülkemiz bu konuda bütün tarzları bünyesinde bulundurmaktadır ister yemek odası mobilyası isterseniz yatak odası mobilyası ya da koltuk takımları modelleri olsun tasarlanmakta ve üretilmektedir. Mobilya almak için Panello Mobilya'yı tercih edebilirsiniz. Ev mobilyası anlamında her türlü ürün grubunu bünyesinde bulunduran Panello Mobilya mağazaları mevcut kreasyonlarını size özel yeniden ölçülendirme, kumaş ve cila renk değişikliği gibi alternatif seçenekler sunarak üretebilmektedir. İç mimari destekle seçtiğiniz ürünler odanızın ölçüsüne göre konumlandırılarak nasıl bir dekorasyon elde edeceğiniz hakkında fikir vermektedir.
Luxury Mobilya Koleksiyonunda Model Seçimi
Luxury koleksiyonu model seçimi ve renklerin belirlenmesi için mağazada bulunan onlarca alternatif kumaş çeşitleri ve renkleri bulabilirsiniz. Luxury koleksiyonu mobilya dekorasyona sahip olmanız için AR-GE çalışmaya önem vermekteyiz, her yılın tasarımı trendi farklılık göstermektedir.
Bu sebeple değişen tercihlere yönelik tasarımlar ve renkler güncellenmektedir.
Mobilya göze hitap ettiği kadar kullanıma ve rahatlığa hitap etmektedir, konforlu bir kanepenin önünde metal mermer tasarımda orta sehpa kullanım ve dekorasyon için iyi seçim olacaktır.
Luxury Mobilya Koleksiyon Modelleri
Nasıl bir model tercih etmeliyiz konusu karışık gibi görünse de aslında ne istediğinizi bildikten sonra çok kolaydır, modern, klasik, art deco, dömi klasik yada avangart
evinizin dekorasyonu hangisine uymakta yada ne şekilde dekore edildiyse o tarzı tercih edebilirsiniz bütün mobilya grupları kaliteli malzeme kullanıldığında
bir üst sınıf mobilya grubuna katılır en üst seviye ise lüks mobilyadır.
Mobilya ve koltukta modeller firmaların tasarımına, alıcının taleplerine göre şekillenir, buradaki önemli nokta kullanılır olması yani fonksiyonellik
dayanıklı olması kaliteli üretim, tasarımlar elbette ki her odaya ya da mekâna olmayabilir. Beğenilen model kullanılacağı yere göre yeniden boyutlanarak üretilmektedir. Bu kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Luxury Mobilyayı Koleksiyonunu Neden Tercih Etmeliyiz?
Luxury mobilya koleksiyon modellerine birçok örnek verilebilir. Luxury anlayışımız, nasıl onu ele almalıyız, mesela ışıltılı altın varaklı klasik mobilyalar mı ya da ince detaylara sahip modern mobilyalar mı her ikisi de luxury olarak değerlendirilebilir.
Biz biliyoruz ki fabrikasyon üretime göre özel üretim mobilyalar daha dayanıklı, kullanışlı ve gösterişlidir. Uzun süreli kullanılır tadilat edildikten sonra aile üyeleri tarafından kullanılabilmektedir.


 
Yükleniyor...