x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Genç & Bebek Odası

Yükleniyor...

Genç&Bebek Odası Takımları ile Çocukların Yaşam Alanlarına Konforu Getiriyoruz

Genç odası takımları, artık yetişkinliğe adım atan çocuklarınızın odalarını en keyifli bir şekilde kullanabilmeleri için tasarlanan mobilya seçenekleridir. Özel dizaynlara sahip Panello Mobilya genç odası özel konsept modelleri ile onların zevk ve tercihlerine uygun bir oda oluşturabilirsiniz.
Genç, çocuk ve bebek odası takımları üretildikleri malzemelere ve tasarımlarına göre çeşitlilik kazanır. Modern, klasik, sportif dizaynlarda üretilen modeller arasında farklı tasarım ve eğlenceli modeller de bulunmaktadır. Genç odası modelleri klasik stil ve ranza sevenler için çok fazla ayrıntı ve detay olmadan üretilmiş olan seçeneklerdir. Ayrıca erkek ve kız mobilya modelleri olarak da farklılık gösterebilmektedir.
Genç Odası ve Ranza Modellerinde Tercihler
Genç odası dekorasyonu tercihlerinde çok farklı renk kombinasyonlarına şans verilebilir. Ancak renk belirlenirken odanın büyüklüğüne ve içerisindeki eşya oranına dikkat edilmelidir. Güneş ışığı almayan görece karanlık odalar için krem veya beyaz ranza model seçenekleri tercih edilebilir. Koyu renkli takımlar bu tarz bir odanın basık görünmesine yol açabilir. Metrekare bazında geniş ve yeteri kadar ışık alan odalar için; tüm renklere fırsat verilebilir. Bunun yanında dresuarlar ve kitaplıklar gibi mobilyalarda kullanılarak farklı bir atmosfer yaratılabilir.
Genç Odası Seçmenin Püf Noktaları
En ideal genç odası takımları uzun süre kullanıma imkân verebilecek olanlardır. Gençlerin sahip olduğu enerji ve hareketlilik dikkate alınarak sağlam ve dayanıklı mobilya seçenekleri tercih edilmelidir. Kullanılan metaryellerde göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca çocukluk çağı sonrası hızlı gelişimleri de düşülerek, mobilya boyutları da hesaba katılmalıdır. Sağlamlığı ile birlikte kullanışlı olması da ranza ve genç odası takımlarının tercih edilmesinde öncelik taşıyan konular arasında yer almaktadır.
Genç Odalarında Tarz Yaratın
Genç odası takımlarında en önemli ürünlerden biri yatak oluyor. Baza, karyola ve ranza seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun olan yatağı bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Genç odası yatak modelleri, konforlu ve rahat bir kullanım sunuyor. Çocukların geçirdiği yorucu bir gün sonrası rahat bir şekilde dinlenebilmelerini sağlıyor. Kendi odalarında keyifli bir şekilde uyuyabilmelerine olanak tanıyor. Kendilerini güvende hissedecekleri yataklar sayesinde huzur içerisinde uyuyabiliyorlar. Yüksek ayaklı modeller sayesinde  odalarının temizliği kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bu sayede, çocuklar tozdan etkilenmiyor ve sağlıklı bir şekilde odalarında vakit geçirebiliyorlar. Genç odası  modelleri farklı renk seçenekleriyle göze hitap eden bir görüntü sunuyor. Dayanıklı iskelet yapıları çocuklar için önemli bir özellik oluyor. Şık bir şekilde dekore edebileceğiniz genç odaları her zevke hitap ediyor. Farklı renk, stil ve boyuta sahip takımlar sayesinde gençler odalarında keyifli ve konforlu zaman geçiriyorlar. Çekmeceli seçenekleriyle daha düzenli bir oda imkânı tanıyorlar. Sorumluluk sahibi gençlerin kendi eşyalarını toplayıp çekmecelere pratik bir şekilde yerleştirebilmesine  ve aradıklarını kolayca bulmalarına olanak sağlıyor. Genç odası takımları  dolap, komodin, masa, yatak, şifonyer ve kitaplıktan oluşuyor. Genç odası dekorasyonlarının tamamlayıcı olan yataklar arasında bazalar da sıklıkla tercih edilenler arasında oluyor. Kumaş, deri ve daha birçok gövde kaplaması seçeneklerini sizlere sunuyor. Birbirinden tarz başlıklarıyla konforlu bir kullanım imkânı sağlıyor.  Tüm yatak modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Böylece, gençlerin tarzına uygun yatak kolayca bulunabiliyor. Gelişim çağında olan vücut yapılarını rahat ettirecek yataklar, güzel bir şekilde dinlenmelerine yardımcı oluyor. genç odalarına özel olarak üretilen mobilyalar, sağlamlıklve konforuyla gözler önüne seriliyorlar. Çizilmelere karşı dayanıklı olan seçenekler sayesinde ürünler her zaman yepyeni kalıyor. Genç odası takımları, Panello Mobilya farkı ile evlerdeki şık duruşlarıyla göz dolduruyor.
Genç Erkeklerin Zevkine Tarzına Modeller
Erkek çocuk odalarının en belirgin özelliği dinamik yapıları oluyor. Erkek çocuklarının enerjik yapılarına göre dizayn edilmiş olan takımlar, yeni maceralar yaşayacakları bir ortam oluşturuyor. Sağlamlığıyla ön plana çıkan modeller olası darbelere karşı herhangi bir zarar görmüyor. Geniş ürün yelpazesiyle her tarza uygun modeller mevcuttur. Konforlu bir uyku çekmelerini sağlayan benzersiz yataklar sayesinde güne daha enerji dolu başlayabilmelerine de yardımcı oluyor. Lacivert, kahverengi, yeşil, turuncu, sarı tonları genç erkekler için odalarında sıklıkla tercih edilen renkler olmaktadır. Konsantrasyonlarını yüksek tutacak renk ve tasarımlar sayesinde daha iyi ders çalışabilecekler. Çok fonksiyonlu çalışma masaları onları motive eden bir unsur oluyor. Odalarını diledikleri gibi tasarlayabilecekleri çeşitli mobilyalar ile kendi tarzlarını ortaya koyabiliyorlar. Tüm mobilyalar, işlevsellikleriyle gözler önüne seriliyor. Çalışma masaları, raf dekorasyonlarıyla rahat bir kullanım sunuyor. Çalışma materyallerini ve çeşitli dekoratif malzemeleri koyabileceğiniz bu raflar, sizlere oldukça pratik bir kullanım imkânı sağlayacaktır. Modern dokunuşlarla son trendleri yakından takip eden onlarca farklı genç odası takımları ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanıyor. Sportif tarz modeller sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Mavi tonları ve ahşap görüntüye sahip konsept genç odası takımı erkek çocuklarının sıklıkla tercih ettikleri birtakım olarak yerini alıyor. Renklerin tonları, geçişleri odanın estetik görünümünü daha da artırıyor. Dinlendirici renkler olan mavi, yeşil, beyaz, sarı genç erkeklerin odalarını daha rahatlatıcı ve stressiz hale dönüştürebiliyor. Onların özel eşyalarını ve gizli hazinelerini depolayabilecekleri çeşitli işlevlere sahip dolap modelleri pratik bir kullanım sunuyor. Tüm mobilyalar mükemmel bir uyum içerisinde odalardaki yerini alıyor. Genç odası takımı fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterebiliyor.
Genç Kızların Zevkine Uygun Modeller
Kız çocuklarının aradığı konforu bulabilecekleri genç odası takımları onların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dizayn ediliyor. Pembe ve mor gibi geniş renk yelpazesi olan modellerimiz, hayallerindeki odaya sahip olmalarını sağlıyor. Dolap, yatak, masa ve daha birçok mobilyalar ile odalarında konforun tadını çıkarıyorlar. Her tarza hitap eden odalar farklı seçenekleriyle beğenileri kazanıyor. Makyaj yapmayı seven genç kızlar için aynalı şifonyerler önemli bir rol üstleniyor. Şifonyerlerin geniş çekmecelerine takı, toka ve özel eşyalarını saklayabiliyorlar. Aynanın karşısına geçip kendilerine bakmayı ihmal etmiyorlar. Kendilerini özel hissedecekleri tüm mobilyalar ile odalarında tarz yaratın. Ergonomik ve rahat yataklar dinlenebilmeleri için bir ortam oluşturuyor. Sahip oldukları kıyafetleri ve eşyalarını yerleştirebilecekleri birbirinden tarz dolaplarla düzenli olmak daha keyifli bir hale geliyor. İşlemeli ve özgün desenli dolaplar farklı boyut seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Özel eşyalarını saklayabilecekleri komodin ve küçük dolap modelleri kapaklı ve kapaksız seçenekleriyle ihtiyaca uygun bir kullanım sağlıyor. Bu sayede, karmaşıklıktan kolay bir şekilde kurtulabiliyorlar. Kız çocuklarının daha düzenli olmalarını sağlıyor. Ders çalışmalarına teşvik eden şık masalar her türlü aktiviteyi gerçekleştirebilecekleri bir ortam da sunuyor. Raflı modeller kullanışlılık açısından ön plana çıkarken sade modeller estetik görünümleriyle yerlerini alıyor. Ranzalı takımlar alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Birden çok kardeşin aynı odada kalması gerektiğinde de ideal bir seçenek oluyor. Tekli karyolalar  tüllü, işlemeli, desenli seçenekleriyle hem konforlu hem de estetik bir yatak deneyimi sağlıyor. Pudra, mor, beyaz, sarı gibi renkler genç kız odalarında sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. . İleri teknoloji kullanılarak üretilen tüm genç odaları onların sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek olan genç yatak odası modelleri ve fiyatları sahip oldukları mobilyalar ve donanımlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Her zevke uygun modelleri geniş ürün yelpazesi içerisinden bulabilmeniz kolaylaşıyor.
Bebek Beşik ve Karyolaları
Bebek odası takımlarının standart parçalarından biri olan bebek beşikleri sınırlı süre için kullanılan temel mobilyalardır. Standart bir karyola kadar yer kaplamaz ve ebeveyn yatağının yanına yerleştirilebilir. Ancak bebekler hızlı büyür ve kendisini yukarı çekebilir hale geldiğinde karyolaya geçilmesi gerekir. Birçok bebek, ilk altı aydan bir yıla kadar zamanının büyük bir bölümünü anne ve baba ile birlikte geçirir. Bebek beşiği seçerken, kullanım süresini göz önünde bulundurarak  az yer kaplayan bütçe dostu bir model tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için dönüştürülebilen bir beşiğe sahip, büyüyen bebek odası takımı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin yatağını, gelişimine göre yeniden şekillendirebilirsiniz. Büyüyen beşikli bebek odası takımı ile beşiği daha büyük yataklarla birlikte kullanabilirsiniz. Dönüştürülebilir bir beşik normal modellerden daha yüksek bir etikete sahip olabilir. Bununla birlikte sağladığı faydalar ve uzun ömürlü kullanım olanağı düşünüldüğünde akıllı bir yatırım olabilir. Birkaç  basit ayarlamayla, dönüştürülebilir bir beşiği yürümeye başlayan çocuk dostu bir yatak haline getirebilirsiniz. Birkaç yedek parça ekleyerek, tam boy yetişkin yatağına dönüştürebilirsiniz. Bebek odası mobilyası seçerken genel estetik özellikleri dışında bazı detaylar hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir. Tekerlekler ya da katlanabilir ya da modüler tasarım gibi esnek özellikler bir artıdır ve daha azıyla daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Örneğin, tekerlekli bir tasarım bebeğinizin beşiğini bir odadan diğerine kolayca taşımanızı kolaylaştırır. Çoğu beşik, yatak yüksekliğini ayarlamanızı sağlar. Bazılarının üç seviyesi, bazılarının daha fazlası vardır. Daha yüksek seviyeler bebeğinizi yatağından çıkarmayı kolaylaştırır, ancak çocuğunuz ayakta durmaya başladığında tehlikeli hale gelebilir. Çocuğunuz bu aşamaya gelmeden önce - yaklaşık 6 ay - yatak en düşük ayarında olmalıdır. Bebeğiniz kaç aylık olursa olsun yatağın güvenlik açısından doğru aksesuarlara sahip olması gerekir. Birçok yatakta standart olarak bulunan emniyet rayları veya yatak koruyucuları gibi detaylar, bebeğinizin yataktan düşmesini önlemek için güvenli bir bariyer oluşturur. Bazı modellerde yatak koruyucuların yüksekliği kademeli olarak ayarlanabilir. Bebek odası dekorasyonu alanı en iyi şekilde nasıl kullandığınızla ilgilidir. Mevcut alanın her santimini süslemelerle kaplamak yerine, dekorunuzu kilit alanlarda yoğunlaştırmayı deneyebilirsiniz. Çocuklar söz konusu olduğunda asla yeterli depolama alanına sahip olamayabilirsiniz. Bebek önlükleri, battaniyeler, oyuncaklar diğer kıyafetleri düşündüğünüzden daha fazla yer kaplayabilir. Fonksiyonel çizgilere ve akıllı tasarımlara sahip bebek odası mobilyaları alandan en iyi şekilde yararlanmanıza izin verir.

Genç&Çocuk&Bebek Odası Takımı Modelleri ve Özellikleri 
Çocuk odası takımları, kullanışlı olmalarıyla gözler önüne seriliyor. İçerisinde bulunan mobilyalar, çocukların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanıyor. Her kullanıcıya hitap eden birçok seçenek arasından kendinize uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Erkek ve kız çocuklarının tarzlarına uygun özgün tasarımlar sizlerle buluşuyor. Farklı yaş gruplarına uyum gösteren takımlar, boyut seçenekleriyle ideal odaya sahip olunmasını sağlıyor.  Dolap, komodin ve şifonyerler de farklı kapasite seçenekleriyle eşyalar için doğru bir saklama alanı oluşturuyor. Dolap ve komodin kulpları çocukların rahatça açabilecekleri bir şekilde tasarlanıyor. Dolaplar ve çekmeceler  depolama alanı sağlayabiliyor. Bu sayede, kendi odanın dağınık görüntüsünden kurtulabiliyorlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen mobilyalar gençlerin ve bebeklerin sağlığına zarar verecek bir madde içermiyor. Aynı zamanda, sağlamlıklarıyla da ön plana çıkıyor. Ahşap gibi doğal malzemelerden üretilen mobilyalar, estetik bir görünümü de beraberinde getiriyor. Ergonomik tasarımlarıyla kullanım rahatlığı sağlayan mobilyalar, geniş renk tonu yelpazesiyle hayallerinizi sınırlamıyor. Tekli odaların yanı sıra ranza takımları ve fiyatları da farklılık gösterebiliyor.  Dar alana sahip veya 2-3 kardeş olan evlerde ranzalı modeller tercih ediliyor. Daha az alan kaplayaran ranzalar, birbirinden özgün tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Abajur, halı, perde ve daha birçok aksesuarla dekore edebileceğiniz genç odaları benzersiz bir görünüme kavuşuyor. Konforlu benchlerle de gençlerin dinlenebilecekleri, keyifle kitap okuyabilecekleri bir ortam oluşturabilirsiniz. İnce detaylarıyla mobilyalar işlevselliklerini gösteriyor. Gençlerin tarzına uyum sağlayan modeller ihtiyaçlarını da etkili bir şekilde karşılamayı başarıyor. Her bütçeye uygun fiyatlarla hayalinizdeki genç odası takımına sahip olmak ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız doğru adres Panello Mobilya!

 
Yükleniyor...