x
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
TÜM ÜRÜNLERDE EN İYi FİYAT GARANTİSİ !
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Svr Wood & Loft

Ürün bulunamadı.

Svr Wood&Loft Ürünler ile Doğayı Evinizde Hissedin

Ağaç Masa
Evler ve iş yeri, ofis gibi mekânlar çok fazla vakit geçirilen yerlerdir. Bu sebeple bu alanların dekorasyonu da çok önemlidir. Mobilyalar ortamı canlandıran ürünlerdir. Her ürün birbiriyle bağlantılı olarak mekânı zenginleştirir. Mobilya kategorisinde yer alan ve hemen hemen her alanda kullanılan masalar günlük hayatta önemli bir yere sahiptir. İnsanların yaygın olarak kullandığı ve aynı zamanda birçok ihtiyacı gidermeye yardımcı olan ürünlerdir. Evlerde olduğu kadar tüm iş yerleri gibi mekânlarda da masalar kullanılır. Hangi ortamda kullanılacağına göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilen çok sayıda masa vardır. Masa modelleri arasında hem üretimde kullanılan malzeme hem de görsel özellikler sebebiyle çeşitlilik meydana gelir. Birçok işlevsel özelliğe sahip olan masalar kullanılan materyallere göre de çeşitlenir. Çoğunlukla ağaç, ahşap gibi malzemeler kullanılır. Kullanılan malzeme ve masaların boyutlarının yanı sıra kullanım amaçları düşünüldüğünde hem amaçlara hitap eden hem de görsel olarak ağaç masa dekorasyon amaçlı kullanılan tasarımlar mevcuttur. Ağaç masalar genellikle sabit ebatlarda üretilir. Günümüzde çok büyük ürünler yerine daha portatif olabilecek modeller daha fazla tercih edilir. Evlerin özellikle küçük alanlarında büyük masaların kullanımı uygun olmadığında ahşap orta masa hem ihtiyaçlarınızı gidermenize hem de odanızı dekore etmenize yardımcı olur. Bu masaların da farklı ebatlarda ve işlevlerde olan çeşitleri sizi tatmin edebilir. Kullanıcıların sahip oldukları ürünlerden duydukları memnuniyet seviyeleri önemlidir. Bu sebeple üreticiler masaların kaliteleri kadar görsel zenginliğini de ele alır. Markalardaki ürünlerin çeşitliliği kullanıcıların istek, beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik yapılan değişikliklerle artırılır. Farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan ve farklı tasarım özellikleriyle karşınıza çıkan ağaç masaların fiyatları belirlenirken de bu detaylar etkilidir. Siz de ihtiyacınız olan ortamlarda beklentilerinize uygun olan ağaç kütüğü masa modellerini Panello Mobilya’dan rahatlıkla inceleyebilir, tüm ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapmanıza da olanak sağladığı için istediğiniz uygun modelleri belirleyebilirsiniz. 
Ahşap TV Ünitesi Modelleri ile Stil Yakalayın
Ahşap ürünler, dekorasyona sağladığı katkı ve oluşturduğu stille günümüzde şık ve modern tasarımın vazgeçilmezi olmayı başarır. Farklı modellere sahip olan ahşap televizyon üniteleri, dekorasyon tercihine göre değişik şekillerde sunulur. Günümüzde endüstriyel tarzda dekore edilmiş alanlarda, ahşap ile metalin birlikte kullanımı yaygın olarak görülür. Birbirlerini adeta tamamlayan metal ve ahşap, TV üniteleri ile birleştiğinde tüm dikkatleri üzerine çeker. Çok modern ve göz alıcı bu tarzı, yaşam alanınızda oluşturmak için metal ayaklı ahşap TV ünitesi seçebilirsiniz. Oturma odanızda metal ahşap TV ünitesi kullanarak metalin ahşaba kattığı zenginlik ve modern görünümden yararlanabilirsiniz. Ahşabın doğal renginin ferahlığı ve metalin asil duruşu ile konfor alanından farklı bir hava yaratabilirsiniz. Metal ve ahşap uyumlu tasarlanmış ve her dekora uyabilecek birçok farklı model sunulur. Modeller; ahşap raflar için metal ayak veya ahşap kasa için özel metal ayak gibi kolajlar ile çeşitlendirilir. Ahşap TV ünitesini krom renkli bir metal ayakla birleştirerek ahşabın görsel stilini evinize taşıyabilirsiniz.
Minimal bir dekorasyondan hoşlanıyorsanız, ince demir ayaklarla birleştirilen ve tasarlanan, ahşap demir TV ünitesi de tercih edebilirsiniz. Tasarımda yaygın olarak kullanılan demir; ahşap ile mükemmel uyum sağlar. Demir ahşap TV ünitesini, demir kenarlara sahip olan ahşap bir kitaplıkla da tamamlayabilirsiniz. Kitaplık ile TV ünitesinin mükemmel uyumundan faydalanabilir, hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Tamamen ahşap bir model istiyorsanız, ahşap ayaklı TV ünitesi seçerek bütünsel bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern ahşap TV ünitesi, farklı özellikler ve stillerde tasarlanır. Farklı kullanım amaçları için de bu ünitelerden faydalanılır. Modeli kapalı dolaplar veya açık raflarla birlikte tercih edebilirsiniz. Ahşap TV ünitesinde dolaplı modelleri seçerek farklı eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Eşyalarınızı koyabileceğiniz çekmeceli veya dolaplı modellerle kendinize bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Raflı bir ahşap ünite seçerek dekoder veya PlayStation gibi elektronik ürünleri televizyonun altında bulunan raflarda barındırabilirsiniz. Kullanım alanı ölçülerinize uygun olacak şekilde, istediğiniz genişlikte raflı TV ünitesi seçebilir; dekoratif ürünleriniz, çiçekleriniz veya kitaplarınız için bir alan oluşturabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile sunulan ahşap TV ünitelerini, kullanım alanınızdaki hâkim renklere uygun seçmeniz önerilir. Yaşam alanınızda ağırlıklı olarak bulunan renklerin, TV üniteniz ile uyumu görsel olarak rahatsız etmeyen bir kullanım olanağı sunar. Doğal olan ahşap; estetik ve enerji oluşturur. Yaşam alanınızda tercih edeceğiniz doğal ahşap TV ünitesi ile farklı bir enerji ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanan ve çeşitli stiller barındıran üniteleri inceleyerek tarzınıza uygun olan bir model belirleyebilirsiniz. Sadece ham ahşap TV ünitesi olarak değil, farklı malzemelerle zenginleştirilen modellerdeki üniteler; zaman geçirdiğiniz alana değer katar. Ahşabın ortama sağladığı sıcaklık ve doğallık yaşam alanınıza yayılır. Ahşap TV ünitesi, mükemmel dekorasyon ve tasarım edilmesine yardımcı olur. Endüstriyel tasarımlarda tercih edilen metal yada demir unsurlar, doğallığın simgesi ahşapla birleştirilerek TV ünitesi modelleri de yaratılır. Dekorasyonunuzu değiştirmek veya dekorasyona değer katmak için seçebileceğiniz birçok modeli Panello Mobilya’da kolayca bulabilirsiniz.
Kullandığımız ahşaplar Türkiye’nin sert iklimleri ile meşhur olan yerlerinden özenle seçilmektedir. Orman ve bölge müdürlüklerinin ömrünü doldurmuş veya kesime uygun olarak işaretlenmiş ağaçların kesimi ile serüven başlamaktadır. Kesimi yapılmış kütüğün taşınmasındaki arazinin zorluk durumuna göre ebatlanması yapılır. Taşıması yapılan kütükler içerisindeki öz suyunun iklim koşulları ile atılması için açık arazide ortalama beş ay dinlendirilir.
Biçme (kesme ) olarak adlandırılan kütükler kullanılacak alana göre dilimlenerek açık arazideki bekleme süresi devam etmektedir. Ortalama üç ay gibi bir süre açık arazide dinlendirilen ve dilimlenen kütükler kalas olarak isim değiştirir. Sekiz ay dinlendirme işleminden sonra buhar işlemine tabi tutulur. Bu işlem ahşabın içerisindeki böcek veya kurtlardan arınmak için etkili bir yöntemdir.
Buhar işleminden sonra bir ay gibi bir süre ahşap tekrar dinlenmeye alınmaktadır. Bu işlemden geçen ahşap ortalama 50 m3 ila 300 m3 arasında değişen büyüklükteki fırınlara aralarına çıta koyularak üst üste dizilir fırınlar bilgisayar sistemine bağlı problar ahşaplara çakılır ahşapların koruma derecesi özel yazılım program ile ölçülerek kuruluk dereceleri takip altında tutulur.
Ahşabın kuruma işlemi çok önemli bir prosestir fazla kuruyan kalas çatlama yaparken, tam kurumayan kalastan yapılan mobilya Dönmeler veya çatlamalara neden olur.
SWR Wood & Loft doğal ağaç ürünler ağacın kendine özgü  dokusunun usta eller de işlenmesiyle üretilmiştir. Evinizde yemek masası veya ofisinizde çalışma masası ve  toplantı masası olarak yıllar boyu doğallığı ile kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamı ile doğal ürünler olmasından dolayı görsel ile farklılık gösterebilmektedir. Çevre ve sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilmiştir.


 
Yükleniyor...